41-en regisztráltak már a Dél-Dunántúlról az idei Torkos Csütörtökre!

2013. január 24. 15:52 - Dél-Dunántúl

torkos_csutortok_20110411180114.jpgMint az már ismert, idén a szokásosnál korábban lesz a Torkos Csütörtök országszerte, a Farsang időszakában, 2013. január 31-én. Mivel online is lehet asztalt foglalni, bizonyos éttermek teljes kapacitását lekötötték már az érdeklődők, de a vendéglátóhelyek száma egyre bővül.
Az immár nyolcadik alkalommal meghirdetett akció napján az éttermekben az ételek és italok árából 50 százalék kedvezményt kaphatnak a vendégek, és a csütörtököt követő hétvégén szálláskedvezményeket is igénybe vehetnek országszerte.

A mai napig a következő vendéglátóhelyek csatlakoztak régiónkból:

1. Belvárdi Fogadó (Belvárdgyula) www.belvardifogado.hu
2. Zichy Park Hotel**** (Bikács-Kistápé Liget) www.zichyparkhotel.hu
3. Andiamo Pizzéria (Bonyhád) www.andiamopizzeria.hu 
4. Autós Étterem (Bonyhád)  74/452-488
5. BGS Drinkbár és Pizzéria (Bonyhád) www.bgspizzeria.hu
6. Völgység Vendéglő (Bonyhád) http://volgysegvendeglo.freewb.hu
7. Somogy Kertje Üdülőfalu**** és Étterem (Bonnya) www.somogykertje.hu
8. Hotel Dombóvár (Dombóvár) www.hoteldombovar.hu
9. Marcipán Cukrászda (Dunaföldvár) www.marcipancukaszda.hu 
10. Piramis Cukrászda (Dunaföldvár) www.piramiscukraszda.hu
11. Aréna Étterem Panzió Camping (Dunaszekcső) www.dunarena.hu
12. Thermal Hotel Harkány**** (Harkány) www.thermalhotelharkany.hu
13. Bombardier Pub! (Kaposvár) www.bombardierpub.hu
14. Bárány Fogadó (Kaposvár) www.baranyfogado.hu
15. Vadvirág vendéglő (Komló) www.vadviragkisvendeglo.hu
16. Center Grill Étterem (Kozármisleny) http://centerpanzio.hu 
17  Hertelendi Termálfürdő (Magyarhertelend) www.hertelenditermal.hu
18. Veli Aga Vendéglő (Mohács) www.mohacs-veliaga.fw.hu
19. Retro Kávézó-Étterem-Pub (Paks) www.retroetterempaks.hu
20. Bamboo (Pécs) www.bambookinai.hu
21. Elefántos Étterem Pizzeria (Pécs) www.elefantos.hu
22. Murphy’s Pub (Pécs) www.murphyspub.hu    
23. Bellagio-2GO BBQ-STAEK (Pécs) www.bellagioristorante.hu
24. Pezsgőház Étterem (Pécs) www.pezsgohaz.hu
25. Kafka Fogadó és Étterem (Pécs) www.kafkafogado.hu
26. Bistro 48 (Pécs) www.corsohotel.hu/bistro48
27. Ledina Étterem (Pécs) www.ledina.hu
28. Gilice vendéglő (Pécs) www.gilicepanzio.hu
29. Éger-völgyi Teca Mama Kisvendéglője (Pécs) www.tecamama.com 
30. Coffein Café and Restaurant (Pécs) 20/522-1440
31. István Király Étterem (Pécsvárad) www.pecsvarad.info.hu
32. Tanya Csárda (Pécsvárad) www.tanyacsarda.atw.hu
34. Hotel Castello (Siklós) http://hotelcastello.hu
34. Vasúti vendéglő (Siklós) www.vasutivendeglo.hu
35. Retro Étterem (Szekszárd) www.retroetterem.eu
36. Anna -Bár Étterem (Szentlőrinc)  www.annabar.hu
37. Borostyán Vendéglő (Várda) http://info.borostyan.info
38. Blum Pince (Villány) www.blumpince.hu
39. Vinatus Pince Fogadó (Villány) www.vinatus.hu
40. Fülemüle Csárda (Villánykövesd) www.fulemulecsarda.hu
41. Hotel Kardosfa*** Étterem (Zselickisfalud) www.kardosfa.hu

Itt az alkalom tehát, hogy fél áron próbáljon ki valami újat, vagy visszatérjen kedvenc vendéglői egyikébe és új ízeket fedezzen fel!

Szólj hozzá!

A bejegyzés trackback címe:

https://itthondeldunantulon.blog.hu/api/trackback/id/tr115041174

Kommentek:

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok  értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai  üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a  Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.

Nincsenek hozzászólások.